Sanford BraverNoah Goldstein Wydawnictwo: Onepress Seria: Onepress Power poradniki
Six Degrees of Social Influence: Science, Application, and the Psychology of Robert Cialdini
Tomasz Walczak
Onepress
Poradniki NLP perswazja komunikacja negocjacje rozwój osobisty
poradniki
Tomasz Walczak
Onepress Power
Poradniki NLP perswazja komunikacja negocjacje rozwój osobisty

Okładka książki Psychologia społeczna. Rozwiązane tajemnice Robert B. Cialdini, Douglas Kenrick, Steven Neuberg
6,9
Psychologia sp... Robert B. Cialdini,...
Okładka książki Sześć poziomów wpływu społecznego. Nauka, praktyka i psychologia Roberta Cialdiniego Noah J. Goldstein, Douglas Kenrick, Sanford L. Braver
0,0
Sześć poziomów... Noah J. Goldstein, ...

Warto przeczytać. Dla znawców tematu nie trzeba nic dodawać.

Bardo ciekawa książka, która nawiązuje do wielkiego dorobku Cialdiniego. Książka napisana trochę w innym stylu, niż napisałby ją sam Cialdini, ale dzięki temu można na przedstawiane w niej zagadnienia, spojrzeć w inny sposób.

Zaskoczył mnie pozytywnie rozdział o wykorzystaniu socjotechnik i to w jak szczegółowy sposób było to opisane.

Wpływ społeczny to zagadnienie chętnie podejmowane w badaniach i w literaturze psychologicznej i równie chętnie czytane zarówno przez profesjonalistów jak i przez przeciętnego odbiorcę, niezależnie od wieku. Perswazja ma bowiem w sobie coś z magii, pewną tajemnicę, a ta zawsze przyciąga. Przyczyny są też jednak inne, zupełnie przyziemne. Któż z nas bowiem nie miał do...

• Psychologia
  • Chcę w prezencie