Kup teraz - 13 ofert w cenie od 8.39 zł do 11.47 zł

Teoria pana Alberta

Anna Czerwińska-Rydel Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Czytam Sobie. Fakty. Poziom 1: Składam Słowa interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Egmont Polska
opowiadanie dziecięce polskie czytam sobie nauka czytania
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Czytam Sobie. Fakty. Poziom 1: Składam Słowa
opowiadanie dziecięce polskie czytam sobie nauka czytania

Świetna książeczka, ładne ilustracje oraz prosty, edukacyjny tekst, łatwy w odbiorze dla dziecka, ale również relaksujący dla dorosłego.

Rewelacja :)
Pięknie wydana, żartobliwy, prosty tekst o tym co ciekawiło Alberta Einsteina i w jaki sposób podążanie za pytaniami i dociekliwość sprawiły, że został słynnym naukowcem nie tracąc dziecięcej radości życia i ochoty na zabawę.
Zdecydowanie warto dać dziecku do czytania.

Był sobie pan Eistein. Einstein lubił zegary, klocki i coś tam jeszcze. Lubił to, gdy miał lat parę i gdy miał dziesiąt.
Co jeszcze zrobił? Wymyślił teorię. Jaką? Tego już nie wiemy.

O tym jest ta książka. O tym i tylko o tym.
A najważniejszym zdaniem jest "to interesuje Alberta". Powtarza się ono tam x razy, co na 29-30 stron tekstu (po jednym zdaniu na stronie), jest...

Kapitalna ... przykład jak można w ciekawy sposób zapoznać dzieci ze słynną postacią :)

Czytam sobie (i zopieluj się mną) są moimi ulubionymi seriami książek.

To była bardzo fajna książka. Przeczytałam ją w jeden dzień.
Opowiada o Albercie Einsteinie.

Cała seria "czytam sobie" to świetny pomysł na zachęcenie najmłodszych do czytania książek - moja 6-latka nie chce czytać elementarza ale te książeczki uwielbia. Gorąco polecam!!!

• C6) Bez kategorii
  • 2015