Mr. X

Okładka książki Mr. X Clarissa Wild
Okładka książki Mr. X
Clarissa Wild Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform literatura obyczajowa, romans
CreateSpace Independent Publishing Platform
2014-06-19
2014-06-19
dark romans erotyk

Myślałam, że książka będzie bardziej ekscytujacą. Przeczytałam ale zapomnę o niej za parę dni.

Na półkach: , , , , , ,

To nie jest kolejne sweet love story.
Jest bardzo mroczno i brutalnie.

Pan X - tak każe na siebie mówić; Jest jej oprawcą, rani ją, poniewiera nią, wykorzystuje kiedy i jak chce; Jest brutalną Bestią bez uczuć, która przyszła ją zabić.
Jay - nie pamięta swojej przeszłości; Pracuje w klubie dorabiając sobie szybkimi spotkaniami z Klientami aby mieć na narkotyki. Zrobi wszystko aby ocalić własne życie, ofiaruje się Bestii.

W tej historii nie ma żadnej dobrej postaci. Jay nie jest niewinną istotką a jej postępki nie są chwalebne. Pan X nie jest superbohaterem, który miałby ją uratować.
On chce ją zranić do krwi, naznaczyć każdą część jej ciała, zniszczyć w najbardziej okrutny sposób. Ona go nie pamięta, nie wie co się stało i kto zlecił jej zabójstwo.

Czytając zagłębiamy się w ten mrok jaki obojgu towarzyszy. Cofany się w czasie aby dowiedzieć się, jak ta Dwójka znalazła się tego konkretnego dnia w jednym pokoju hotelowym.
Podobno nic nie przytrafia nam się przypadkiem - czy faktycznie tak jest?

Zdecydowanie nie jest to lekka i przyjemna lektura ale warta zapoznania dla miłośników Darków.

To nie jest kolejne sweet love story.
Jest bardzo mroczno i brutalnie.

Nie dałam rady jej dokończyć.

Nie dałam rady jej dokończyć.

Książka jest genialna bardzo mnie wciągnęła. Książka jest mocna, mroczna i zaskakująca. Polecam

Jeszcze mam dreszcze na ciele, tylko to nie takie z podekscytowania ale z przerażenia. Nie każdemu spodoba się taki rodzaj literatury. Wydaje mi się, że trochę zbyt okrutna. Sceny brudnego i bolesnego seksu,to nawet nie było BDSM, tylko nowa forma kary, nie pociągały mnie.
Główny bohater, Mr X wychował się w rodzinie zabójców. To, co go ukształtowało,czyli ból,zdrada i niesprawiedliwość, stworzyło potwora. Stał się mordercą, który planuje i przewiduje każdy ruch ofiary. Rządzi i ma wszystko pod kontrolą. Zdradzili go przyjaciele, okaleczyli i zniszczyli. Ale się odrodził, z jeszcze większym zapałem niż dotąd, będzie się mścił. Dostaje zlecenia z organizacji,w której pracuje, bez mrugnięcia okiem wykonuje zadanie. Kolejne polecenie zaskoczyło go i było niewykonalne.
Obserwował Jay od długiego czasu, w dzieciństwie była jego przyjaciółką. Zakazane mu było spotykanie się z nią, więc niesubordynacja skończyła się tragicznie. Pragnie zemsty, uważa ją winną za wszystkie rzeczy, które się jemu przydarzyły. Kiedyś była najważniejsza, potem ją po kryjomu niszczył, chcąc doprowadzić do śmierci. Zauważył jednak w jej oczach osobę, która straciła chęć do życia. Kogoś takiego jak on. Nie pamiętała swojej przeszłości, skąd pochodzi, dlaczego wylądowała w klubie ze striptizem? Zabrał ją jak własność. Przez tą decyzję, sprzeciwił się swojej organizacji i zleceniodawcy. Będzie poszukiwany. Jaka przyszłość czeka oprawcę i jego ofiarę?

2048

Każdy rodzi się niewinny bez skazy ale to od rodziców od ich miłości stajemy się tym kim jesteśmy i to dzięki swoim rodzicom Pan X stał się potworem, który myślał,że nie ma serca, duszy,że ma tylko pustkę i chęć zemsty w swoim udręczonym życiu, ale gdy książkę doczyta się do końca widać,że on zmienił się dzięki miłości do dziewczyny, którą na początku jak mu się wydawało zniszczyła mu życie. Jednak tak naprawde jej życie również było okropne bo co z tego,że jej ojciec miał pieniądze, jak nie kochał swojego dziecka, wolał karierę , władzę , ona była tylko przeszkodą do osiągnięcia celu dlatego tak bardzo robiła mu na złość. Ona tylko chciała by on ją kochał. Za błędy młodości obydwoje ponieśli okropna karę, a najgorsze,że tę karę dostali od swoich rodziców. Końcówka książki jest otwarta ale mam nadzieję,że Jay nie zrezygnowała z Pana X.

Jestem dopiero w połowie ale muszę to napisać... To jedna z tych perwersyjnych książek, które robią z mózgu watę. Pan X, pomijając to, że jest mordercą i zapewne socjopatą, to jakiś zwyrol, ale ja kocham czytać o takich... Boże co jest z moją głową nie tak!? Dobra, wracam do czytania...

edit: Skończone i powiem, że warto przeczytać, coś dla fanów dark erotyk. X to przedziwna i bardzo intrygująca postać. Pragnął zemsty a otrzymał coś znacznie cenniejszego :) Ten facet wiele w życiu przeszedł i jeżeli chcecie ponarzekać na swoich rodziców, to X był spłodzonych przez samych diabłów! Główna bohaterka przez większość książki była dla mnie niezrozumiała i irytująca, ale pod koniec jej zachowanie zostało wyjaśnione. Jej "puszczalstwo", skłonność do narkotyków, destrukcyjne zachowanie... Książka mi się podobała, ja po prostu uwielbiam ten rodzaj historii gdzie bohater lub bohaterzy przechodzą zmiany, od skurwiela (przepraszam za słownictwo) do kochającego faceta. Nie przepadam za cukierkami w stylu greya. Polecam Pana X!

Wow... Zakończenie książki jest super ale to w sumie jedyne co jest w niej super. Bardzo ciężko przez nią przebrnąć... Sadyzm, ból i okrucieństwo mężczyzny w połączeniu z tą "bardzo niecenzuralne słowo" dziewczyna... Gdyby główna bohaterka była lepiej zbudowana postacią wszystko było by super bo historia jak i cała jej otoczka są bardzo ciekawe niestety ta postać to coś okropnego. Głupie dziewczę.

Książka bardzo wciąga ponieważ od samego początku autorka zadbała by czytelnik nie zniechęcił się do książki. Pan X, płatny morderca, łysy, wytatuowany z blizną w kształcie x na oku pragnie zemsty z przeszłości. Swój oszpecony wygląd może zawdzięczać Jay, dziewczynie która go nie pamięta. W przeszłości chłopaka rodzice pracowali jako ochrona dla dziewczyny i jej ojca który był senatorem. Niestety z czasem gdy widziano jak zażyła stała się ich wieź postanowiono ich oddzielić, jednak los ich do siebie przyciągał, przez kłopoty których dokonali on został okaleczony a ona przez wypadek dostała uszczerbku pamięci.Po latach Pan x postanawia zemścić się na dziewczynie i ją zabić, jednak postanawia ją wykorzystywać i sprawiać jej ból taki jaki on sam musiał przez nią przeżywać. Jak wiadomo miedzy nimi znów powstanie dawna więź. Zachęcam bardzo mocno bo książka jest świetna a to co napisałam to dopiero wstęp ! polecam !

Za dużo perwersji, za dużo wulgaryzmu, za dużo przemocy, tylko zakończenie jest do przyjęcia, nie polecam

• Dark
  • Romans/Erotyk