Było i tak. Życie codzienne w Polsce w latach 1945-1989

Izabela Jarosińska Wydawnictwo: Książka i Wiedza historia
Książka i Wiedza
historia
2009-07-13

Porywające to dzieło nie jest. Śmieszne też nie bardzo. Trochę wycinków z prasy, listów od czytelników, porad praktycznych. Przeczytać można, powspominać, ale są ciekawsze książki z tego okresu.

Urywki z gazet...wycinki artykułów...Autorka próbuje przybliżyć klimat tamtych lat. Można przeczytać i trochę się pośmiać. Niektórzy to pewnie mogą powspominać.

• Biografie. Na faktach.
  • Z polecenia