Cyfrowe Archiwa Tradycji Lokalnej w Polsce. Przewodnik

Okładka książki Cyfrowe Archiwa Tradycji Lokalnej w Polsce. Przewodnik Agnieszka Kudełka, Małgorzata Kudosz, Ewa Sularz, Alicja Wancerz-Gluza
Okładka książki Cyfrowe Archiwa Tradycji Lokalnej w Polsce. Przewodnik
Agnieszka KudełkaMałgorzata Kudosz Wydawnictwo: Ośrodek KARTA historia
historia
Ośrodek KARTA
2014-01-01
2014-01-01
CATL archiwistyka społeczna archiwa społeczne Cyfrowe Archiwa Tradycji Lokalnej historia regionalna region

Okładka książki Karta. Kwartalnik historyczny, nr 49 Zbigniew Gluza, Wiesława Grochola, Zygmunt Klukowski, Grzegorz Ostasz, Redakcja Magazynu Historycznego KARTA, Adam Uziembło, Alicja Wancerz-Gluza
Karta. Kwartal... Zbigniew Gluza, Wie...

W tej książce nie znajdziesz wielkich miast, nie znajdziesz nawet miast dużych. Zetkniesz się natomiast z historią niedużych ośrodków, których tradycja jest równie bogata. Ilustrowany starymi fotografiami zbiór informacji o prywatnych zbiorach mieszkańców, którzy otworzyli swoje strychy, piwnice, szuflady i albumy przystępując do ogólnopolskiego ruchu archiwów społecznych. Wybierając się w podróż po Polsce warto mieć ze sobą ten przewodnik. Kolejna wartościowa pozycja Ośrodka KARTA.

• Do przeczytania w 2022

Dodaj cytat z książki Cyfrowe Archiwa Tradycji Lokalnej w Polsce. Przewodnik