Demon żądzy

Novae Res
feniks romans thriller fantastyka
fantastyka, fantasy, science fiction
feniks romans thriller fantastyka

Powiem krótko: książka po prostu mi się nie podobała. Nie mam słów i nie rozumiem, jak można romantyzować gwałt.

Jak ktoś to wydał? :O
No tak... autorka sama za to zapłaciła. A właściwie to ałtorka, bo autorką nazwać jej nie można.
Po pierwsze, styl pisania: leży i kwiczy. Bezsensowne zdania, mnóstwo powtórzeń. Sceny sprzeczne ze sobą.
Po drugie: bohaterowie. Brak jakiejkolwiek logiki. Facet ją gwałci w imię miłości, gdy ta jest nieprzytomna x.x
Po trzecie: sama fabuła. W ogóle ta...

W zasadzie nic specjalnego... Mialam wrazenie w pewnym momencie ze.ciagle czytam to samo. Jedynie co mnie zaskoczylo to zakonczenie. (tak udalo sie dobrnac do konca, czytajac juz połebka - a i tak wiedzialam co i jak :-)

No cóż... chłam :/
Nie polecam.

Ja naprawdę próbowałam, na trzeźwo i trochę mniej, ale nie potrafiłam nawet przez rozdział przebrnąć. Cieszę się, że Karny Kaktus tego dokonała.

Przeczytałam, pomimo licznych ostrzeżeń od znajomych, by tego nie robić. Ale mój książkowy masochizm jest powszechnie znany i musiałam sprawdzić, o co tu tak naprawdę chodzi, o co ta cała afera. Muszę przyznać, że nie jestem w stanie podać chociaż jednego sensownego argumentu, który wyjaśniałby, dlaczego to dzieło zostało w ogóle wydane. Twórczość nadająca się raczej na...

Ludzie kochani!
Bardzo, ale to bardzo próbowałam przebrnąć przez tę książkę, ale chyba nie mam w sobie aż tak ogromnych pokładów masochizmu. Dotrwałam do połowy, a to i tak krwawica niesłychana. Książka prosto z bloga - i to widać, słychać (jak ktoś sobie lubi czytać na głos), a i nawet czuć - czuć smród okropny. Edytora chyba na oczy te stronice nie widziały, bo to tak...

Moim skromnym zdaniem bardzo nieudany debiut literacki.

Jestem zszokowana stylistyką, zdaniami, tanimi opisami (bardzo małostkowymi).
No jednym słowem - tragedia.

Książka nie wiadomo do jakiej kategorii ma być zaliczona, dla nastolatek, co mają naiwny pogląd na życie nim dorosną, czy dla starszych czytelników, którzy myśleli, że przeczytają naprawdę coś dobrego z...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przeczytałam bardzo wiele negatywnych opinii o tej książce. Mnie osobiście nawet się podobała. Trochę naciągana i przewidywalna, ale... podobała mi sie główna bohaterka. Zadziorna i wygadana. Nie było rewelacji ale i nie masakra.

Miejsce akcji: jakieś pokoje, pokoje, pokoje
Bohaterowie: brunetki, blondyni i bruneci, mała wiedźma, mała złośnica, mała intrygantka, mała, mała, mała, jego namiętna, oraz zdzira (ewentualnie suka, szmata lub dziwka)
Najbardziej przeszkadzał mi w książce brak opisów i nienaturalność wypowiedzi oraz gestów. Ogólnie to chyba najgorsza książka jaką czytałam, ale życzę autorce...

• 2015
  • 2014