Kubuś i słowik

Eugeniusz Iwanicki Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza literatura dziecięca
Krajowa Agencja Wydawnicza
literatura dziecięca
1986-01-01

Bardzo dziwna książka. Kupiłem ją, bo podobała mi się okładka i ilustracje. Jest to baśń dla dorosłych dziejąca się w wyimaginowanym świecie. Treść jest prosta: bohaterowie ścigają stracha na wróble, który schwytał słowika - przyjaciela jednego z nich, Kubusia. Po drodze przeżywają różne przygody, zwiedzają różne dziwne miejsca.
Ciężko ocenić tę książkę, bo nie daje się...

• Wspomnienia z dzieciństwa
  • Chcę przeczytać (mniej pilne)
  • Nieprzeczytane - stare
  • Młodzieżowe/Dziecięce
  • Książki z dzieciństwa

Dodaj cytat z książki Kubuś i słowik