Bronagh

Okładka książki Bronagh L.A. Casey
Okładka książki Bronagh
L.A. Casey Wydawnictwo: L.A. Casey Cykl: Bracia Slater (tom 1.5) literatura piękna
Bracia Slater (tom 1.5)
L.A. Casey
2014-08-17
2014-08-17

Cudowny dodatek. Bez niego ani rusz dalej w serię, bo wiele stracicie, choć to tylko sto parę stron.

Miły dodatek po 1 tomie. Na pewno z humorem. Nie jest za długi, więc szybko się czytało.

Hmmm to chyba bardziej opowiadanie niż książka
Jeden dzień z życia bohaterki i sex. I jeszcze raz sex i jeszcze i jeszcze
Przeczytać można choć dupy nie urywa ….
A nie … przeczytać trzeba by mieć obraz całości

Hmmm to chyba bardziej opowiadanie niż książka
Jeden dzień z życia bohaterki i sex. I jeszcze raz sex i jeszcze i jeszcze
Przeczytać można choć dupy nie urywa ….
A nie … przeczytać trzeba by mieć obraz całości

Nie rozumiem za bardzo po co powstała ta część. Nic nie wnosi, jest beznadziejna. Opisuje jeden dzień urodzin Bronagh i w sumie na tyle. Za dużo nie można napisać bo to byłby spojler. Taki zapycha z między historiami braci.

Bronagh marzy o chwili relaksu w swoje dwudzieste pierwsze urodziny. Za to jej chłopak, chce aby urodziny dziewczyny były idealne. Obmyślił plan, którym chce uszczęśliwić Bronagh. Czy wszystko może pójść po myśli mężczyzny, gdy sprawy przyjmują niekorzystny obrót? Pozostaje walka o uczucia lub odejście i nie oglądanie się za siebie.

Historia lekka i przyjemna w odbiorze. Opowiada pewien moment w życiu dziewczyny, a dokładnie czas urodzin. Ukazuje co można zrobić dla ukochanej osoby, co można poświęcić i jak się zmienić, do czasu, aż się coś nie popsuje i staniemy przed wyborem, którą drogą podążyć.
Irytowało mnie bardzo dziecinne zachowanie, chęć wszczynania bójek oraz język jakim się odnosili w pewnych momentach. Po zatem książkę dobrze się czyta, w sam raz na jeden wieczór.

Historia lekka i przyjemna w odbiorze....

Kolejna część książek z serii o braciach Slater, a właściwie dodatek do historii Bronagh i Dominica, który opowiada o urodzinach głównej bohaterki trzy lata później.

Jest to kolejna świetna książka. Ubawiłam się jeszcze bardziej niż przy pierwszej części.
Autorka potrafi naprawdę świetnie pisać.

Ledwo skończyłam czytać pierwszą, a już skończyłam drugą, gdyby nie późna godzina myślę że zaczęła bym czytać kolejną część.
Myślę że jest to moja nowa ulubiona seria, choć dopiero zaczęłam ją czytać.

Bardzo polecam wszystkim i myślę że spodoba się innym równie mocno jak mi ;)

Autorka potrafi naprawdę świetnie pisać.

Ledwo skończyłam czytać pierwszą, a już skończyłam drugą, gdyby nie późna...

Nie zawiodłam się czytając tę część. Jest miłość, jest erotycznie, ale i niebezpiecznie. Rozwój wydarzeń pozwala poznawać bohaterów i powoli wyjaśnia ich styl życia. Jest coraz lepiej....czytajcie !!!

Wciągająca książka. Bronagh kończy 21 lat A jej chłopak Dominic ma różne niespodzianki dla niej. Widać po nich że ta miłość jest prawdziwa. Przy tej książce się pośmiałam i popłakałam ponieważ prezęnty od Dominica były wzruszające. Szybko ją się czyta bo jest krótka. Polecam

Nie rozumiem po co ta część.Opisuje dzień 21 urodzin bohaterki, w którym otrzymuje w prezencie książeczkę z wymienionymi powodami miłości jej chłopaka co ją bardzo wzrusza. Wieczorem na imieninowej imprezie w klubie dochodzi do wniosku, że ponieważ nie ma żadnych pasji to chciałaby mieć dziecko. Wtedy jej chłopak oświadcza że mu przeszkadza jej infantylizm i brak umiejętności radzenia sobie z agresywnym zachowaniem. To ją zaskakuje ale ponieważ go kocha chce coś z tym zrobić. Całe szczęści że to jest krótka część bo jest beznadziejna. Mieć dziecko z nudów?? Dominik w książeczce wyznaje że ją kocha za jej dziecinne reakcje a wieczorem oznajmia że to samo powoduje że czuje się osaczony. To jest po prostu głupie.

"Bronagh" to tom 1.5 z serii o Braciach Slater autorstwa L.A Casey. Jest to cieniutka książka, bo liczy sobie tylko 153 strony.

W tym tomie bohaterowie są już 3 lata starsi. Dominic zaplanował dla Bronagh cały dzień niespodzianek z okazji jej urodzin, a ona marzy jedynie o chwili spokoju. Co wyniknie z tych atrakcji?

Bohaterowie mimo, iż są starsi nadal lubią sobie dogryzać czy wbić szpile. Ich język jest również cięty jak w poprzedniej części. Atrakcje jak zaplanował Dominic są rewelacyjne, a sytuację, w których znalazła się Bronagh wywołują uśmiech na twarzy. W tym tomie bohaterka również musi zmierzyć się sama ze sobą i zrozumieć co jest dla niej ważne. Te część czytało się błyskawicznie. Zajęło mi to jakieś 3h. Bawiłam się równie dobrze jak poprzednim razem.

Bohaterowie mimo, iż są starsi nadal lubią sobie...

• 2017
  • Romans