Prośba za chrześcijanami. O zmartwychwstaniu umarłych

Okładka książki Prośba za chrześcijanami. O zmartwychwstaniu umarłych
Stanisław KalinkowskiAtenagoras z Aten Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy PAX filozofia, etyka
filozofia, etyka
Presbeia peri christianon. Peri anastaseos nekron
Instytut Wydawniczy PAX
1985-01-01
1985-01-01
Stanisław Kalinkowski
filozofia stoicyzm filozofia chrześcijańska chrześcijaństwo pogaństwo religia apologia apologetyka późna starożytność wolność religijna wolność słowa zmartwychwstanie polemika dusza historia monoteizm retoryka ontologia mitologia