Taint

S.L. Jennings Wydawnictwo: Avon Cykl: Sexual Education (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Avon
Romantic Erotica Adult Fiction
Sexual Education (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
angielski
Romantic Erotica Adult Fiction

Na wstępie chciałam zaznaczyć, że mam osobisty sposób oceniania. Nie porównuje tzw."wyzszej literatury" z pozostałymi publikacjami. No, bo bądźmy szczerzy i sprawiedliwi, nie ma to sensu.
Dlatego właśnie zgodnie z moimi oczekiwaniami ta pozycja otrzymuje ode mnie 9 pkt A byłoby i 10 gdyby nie uproszczone zakończenie.
Co tutaj mamy? Miłą i sympatyczną pozycję, z dość...

Musze przyznać,że jestem pozytywnie zaskoczona tą książką i cieszę się,że mogłam ją przeczytać, daje nam dużo do myślenia, nie tylko tak źle wyglądają relacje w bardzo bogatych małżeństwach ,ale we wszystkich i gdy faceci zdradzają obwinia się o to kobiety, dlaczego tak jest, dlaczego nie są winni mężczyźni,? Od kobiet się wymaga ,żeby były najpierw kochankami, potem żonami...

Super! Kompletnie inny temat, ciekawie napisana. Same plusy :)

Całkowicie nie w moim stylu. Przeczytałam ponad połowę ale z każdą stroną było coraz gorzej. Nie mogłam się zmusić do przeczytania całości.

Na półkach: , , , ,

Justice Drake - mężczyzna będący właścicielem Oasis - ekskluzywnego ośrodka do którego przyjeżdżają żony bogaczy, aby nabyć umiejętności zaspokajania swoich mężów w łóżku.
Justice jest ekspertem od seksu, korepetytorem.
Żyje seksem.
Oddycha seksem.
Jest seksem.
Ma sztywne zasady, twardy charakter, za wszelką cenę chroni anonimowości.
Nigdy nie miał problemów z...

Nic w tej historii nie jest oczywiste. Czytelnik chce happy endu, ale tak naprawdę nic na niego nie wskazuje. Dużo kontrowersji, emocji, tematów tabu. Lektura dla osób o otwartych umysłach:) O samotności, przyjaźni, pozornym szczęściu, uczciwości i jej braku... Polecam, chociaż nie jest to lektura dla wszystkich. Moim zdaniem to coś dla wyrafinowanych czytelników,...

Umm, naprawdę EROTYK! Gorący, wkurzający i jeszcze gorący nasz seks instruktor, że tak go nazwę. Nie wiem, co napisać, mam pustkę w głowie. Jednakże wiem, że na miejscu tych kobiet nie dałabym się tak traktować przez partnera! Nigdy w życiu... Naprawdę książka dla dorosłych. :)

• E-book
  • Przeczytane 2016