rozwiń zwiń

ostatnia litera pierwszą.
 Alamut Alamut
16 godz. temu
52 książki w 2023 roku :-D
63/52   Rey Blanco. Biały Król Rey Blanco. Biały Król 64/52  Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach 65/52  www.1939.com.pl
10 tyg. temu
Czytaliśmy w weekend – podsumowanie 2022 roku
@Cleopatrapl bardzo dziękuję, to wpis sprzed roku, tym bardziej miło, w tym roku już ósma 🧡 I też będzie czytane! Haha
2037
12 tyg. temu
Czytamy w weekend
A ja mogę jeszcze dodać, że "Drzewo życia" w formie e-booka jest udostępnione do przeczytania nieodpłatnie na stronie łódzkiego Centrum Dialogu, w ramach obchodów roku Chavy Rosenfarb. Można też sobie pobrać pdfa na dowolne urządzenie.  Nie ma wymówek, nic tylko czytać :D
15 tyg. temu
Czytamy w weekend
Cykl Zofii Mąkosy pt. Makowa spódnica tak mnie wciągnął, że dwa grube tomy przeczytałam w dwa dni. Uwielbiam takie powieści. Poprzednio miałam cudowną książkę Akuszerki Sabiny Jakubowskiej i też czytałam jednym tchem.Kto nie czytał temu polecam. Może ktoś zna takie historie o kobietach z XVII-XVIIIw chętnie o tematyce medycznej to bardzo proszę o wiadomość.
17 tyg. temu
Czytamy w weekend
Choć niestety sobota była intensywna mam zamiar w niedzielę skończyć "Gdzie śpiewają raki " ( mam nadzieję,  że się uda).
19 tyg. temu
Pokazuje 6 z 77