Kocham Toskanię. Kolory, smaki i zapachy

Jedność
2014-08-10
2014-08-10
Kuchnia Włoska Toskania przepisy kulinarne

Piękna książka kucharska:klimatyczne zdjęcia ,delikatesy regionu i proste przepisy.Dla mnie ważne:duża ilość przepisów wegetariańskich.
Oprawa twarda,piękne wydanie,Polecam :)

Książka jest nie tylko przepięknie wydana, ale ma tę podstawową zaletę, że jej autorka rzeczywiście ugotowała potrawy, o których pisze i są to prawdziwe potrawy toskańskie, których smak zna od dzieciństwa. Giulia Scarpaleggia jest blogerką kulinarną, a jej blog Jul's Kitchen został uznany za najlepszy we Włoszech w 2013 roku.

Bardzo chętnie sięgam po książki kulinarne, gdyż nie powiem, lubię gotować. Uwielbiam książki, które oprócz receptur posiadają również piękne zdjęcia przedstawianych potraw, bo przecież na początku jemy oczami. Cenię książki stricte regionalne, wtedy mogę lepiej zagłębić się w przepisy danej kuchni. Cenię pozycje, które oprócz zdjęć i tychże przepisów przedstawiają również...

• Chcę w prezencie
  • KUCHARSKIE