Według świętego Marka

Piotr Roman Gryziec Wydawnictwo: Wydawnictwo Franciszkanów "Bratni Zew" religia
1995-01-01
Wydawnictwo Franciszkanów "Bratni Zew"
religia
1995-01-01

Bardzo często przywoływane słowa, że oto mamy żyć Ewangelią powinny być dla nas zachętą, że zwłaszcza osoby wierzące, dla których słowo Boże odrywa tak bardzo ważną rolę, powinny wcielać w życie owo przesłanie z całym towarzyszącym mu kontekstem. Że oto słuchamy i żyjemy według Słowa, które do nas kieruje sam Bóg. Że nie jesteśmy tylko biernymi odbiorcami, którzy, jak wielu...

• NASZ KSIĘGOZBIÓR DOMOWY
  • Teologia, religia, wierzenia, mitologie, krytyczna analiza, religioznawstwo, świadectwa wiary, pisma mistyczne, ufolodzy, sekty, masoneria
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Według świętego Marka