Zofia

Okładka książki Zofia Agnieszka Lingas-Łoniewska
Okładka książki Zofia
Agnieszka Lingas-Łoniewska Wydawnictwo: Novae Res Cykl: Szukaj mnie wśród lawendy (tom 2) literatura piękna
Szukaj mnie wśród lawendy (tom 2)
Novae Res
2015-02-25
2015-02-25
miłość literatura polska

Okładka książki Siła Wybaczenia Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła Wybaczenia Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Siła zemsty Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Siła zemsty Agnieszka Lingas-Ło...
Okładka książki Syndykat. Siła życia Agnieszka Lingas-Łoniewska, Anna Szafrańska
Syndykat. Siła... Agnieszka Lingas-Ło...

Niestety jak dla mnie bardzo przewidywalna część. Już po kilku stronach można się domyślić co ukrywa główny bohater. Lekkie czytadło na jeden wieczór.

Kolejna część z cyklu "Szukaj mnie wśród lawendy". Opisuje miłosne losy średniej siostry. Książka z happy endem, więc nastraja optymistycznie.

Dla mnie najlepsza Książka z tego cyklu. Zosia która ma męża i dzieci. Napotyka sie na Maxa dawną miłość. Max tak naprawdę wie kim jest Mąż Zosi. Kiedy o tym się dowiaduje chce rozwodu. Miłość Zosi i Maxa zaczyta kwitnąć od nowa

Dużo lepsza niż pierwsza część. Mniej infaltylna. Bardziej prawdziwa, bolesna i wciągająca. Tajemnice jakie noszą w sercu trzy główne bahaterki przykuwają główną uwagę. To one są siłą i setnem całej trylogii. Polecam.

Zuzanna, Zosia zaliczone:) pora na Gabrysię i wiem, że jej historia będzie tak samo ciekawa i zaskakująca :)

Niby banalna historia ale jak się wczuje w rolę Zofii to.... no ja chyba bym tego nie dzwignęła. Napewno nie byłabym taka szlachetna.
To ruszam na podbój 3 tomu 😉

To ruszam na podbój 3 tomu 😉

Na półkach: , , , , , ,

Drugi tom opowieści o trzech siostrach ,miłości jak i rodzinnych tajemnicach.
Owa książka skupiona jest na historii drugiej z bliźniaczek Zosi.Książka częściowo rozgrywa się w cudownej południowej Chorwacji,jest pełna wzruszeń jak i przemyśleń.Oczywiście warta przeczytania.

Drugi tom opowieści o trzech siostrach ,miłości jak i rodzinnych tajemnicach.

II tom lawendowej trylogii.
Szczęśliwa do tej pory druga z bliźniaczek Zosia dowiaduje się o sprawach które w młodości wiele dla niej znaczyły, nieciekawych rzeczy. Jej pierwsza miłość Maks, który po prostu od niej uciekł teraz pojawia się jak gdyby nigdy nic i zaczyna rozwalać życie dziewczyny.
Co z tego wyniknie? musicie przeczytać bo to fajna książka.
Czyta się dobrze, czas mija miło.

II tom lawendowej trylogii.
Co z tego wyniknie? musicie przeczytać bo to fajna książka.
Czyta się dobrze,...

Czytadło na poprawę humoru

Czytadło na poprawę humoru

W tomie II lawendowej trylogii Zosia staje twarzą w twarz z własną przeszłością i pierwszą wielką miłością.
Maks Krall wraca do jej życia i nie pozwala o sobie zapomnieć. Czy Zofia zrozumie własne pragnienia, Adam wyjawi jej prawdę, a Maks naprawdę ją kocha? Wraz z bohaterami zwiedzamy Frankfurt nad Menem, Wrocław i oczywiście malowniczą Dalmację Południową.

• 2015
  • 2015