Dieta 8-godzinna. Obserwuj znikające kilogramy bez patrzenia na to co jesz

David ZinczenkoPeter Moore Wydawnictwo: Vital poradniki
The 8 Hour Diet. Watch the pounds disappear without watching what you eat!
Zuzanna Kaszkur
Vital
zdrowie dieta
The 8 Hour Diet. Watch the pounds disappear without watching what you eat!
poradniki
Zuzanna Kaszkur
zdrowie dieta

Przeczytałam z polecenia. Jednak uważam, że książka może być jedynie dodatkiem do innych książek tego autora.
Ja nie znalazłam niczego dla siebie.
Ta metoda nie jest dla wszystkich i w niektórych przypadkach może szkodzić.

Natomiast szybko się czytało :)

Bardzo dobra, przekonujaca książka.
Już wiem czemu nie umiałam nigdy przełknąć śniadań.

Polecam książkę osobom które mają otwarty umysł i są ciekawi wszelkich nowinek ze świata dietetyki.

Ciężko napisać recenzję poradnika o odchudzaniu, bo tym z pewnością jest "Dieta 8-godzinna". Z jednej strony wypadałoby ocenić stronę techniczną - czy zawarte w niej wskazówki są czytelne, jadłospisy zrozumiałe, a ćwiczenia możliwe do wykonania. Z drugiej kusi ocena stylu, gramatyki, składni i logiki. Jak ocenić, gdy jedna strona wypada pozytywnie, a druga to obraz nędzy i...

W powietrzu czuć zapach wiosny i ani się obejrzymy a zrzucimy puchowe kurtki. No właśnie, część osób już zaczyna się martwić swoimi zbędnymi kilogramami. Po wielu wyrzeczeniach i dietach zastanawiają się czy nie ma już dla nich ratunku, na piękną i zgrabną figurę. Właśnie dla takich osób powstała ta książka.

„Chcę Ci opowiedzieć o chwili, która odmieniła moje życie....

Większość z Nas marzy o pięknej, szczupłej i zgrabnej sylwetce - niestety mało komu udaje się spełnić to marzenie.
Na ogół ogranicznikiem są dość szokujące diety, które prędzej czy później przerywamy.

Ja należę do osób, które samo słowo dieta odstrasza. Lubię jeść, często sięgam po słodycze czy napoje słodzone - Wiem, że to błąd, dlatego też staram się je ograniczać, ale...

• Dietetyka
  • Poszły w świat