Okruchy magii

Kathryn Littlewood Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Magiczna cukiernia (tom 3) literatura dziecięca
Bite-sized magic
Barbara Górecka
Egmont Polska
Bite-sized magic
Magiczna cukiernia (tom 3)
literatura dziecięca
Barbara Górecka

Trylogia o magicznej cukierni wciągnęła moją córkę na tyle,
że sama postanowiła napisać jej recenzję!
Hura!

Na trylogię składają się tomy o tytułach:
"Magiczna cukiernia",
"Magiczna cukiernia. Szczypta magii",
"Magiczna cukiernia. Okruchy magii".
Wszystkie autorstwa Kathryn Littlewood.

Oddaję głos córce.

Trzywarstwowe ciasteczka,
by czerpać radość z czytania

Było to...

Fantastyczna lektura, z przyjemnością zajrzałam do cukierni Szczęsnych i poznałam nowe przygody rozmarynki oraz jej rodzinki. Bardzo podobały mi się odwołania do aktualnych wydarzeń, nie zabrakło K.Perry i sztucznych konserwantów. Wspaniała opowieść o najważniejszych wartościach.

Czytaliście kiedyś cykl o magicznej cukierni, gdzie do wypieków dodawane są magiczne składniki? Jeśli nie to teraz macie taką okazję. Trylogia ,,Magiczna cukiernia" to dokładnie taka opowieść, podczas lektury której nie można się nudzić.

W życiu Rozmarynki Szczęsnej i jej rodziny wszystko układało się pomyślnie. Działo się tak jednak do czasu, gdy dziewczynka nieopatrznie...

Dyskusje

• Wyd. Egmont
  • 🍎 Biblioteka
  • Dziecięce, młodzieżowe
  • 1aa) Książki do kupienia
  • Basia przeczytała z mamą

Dodaj cytat z książki Okruchy magii