Prawdziwe uczucie

Okładka książki Prawdziwe uczucie
Eileen Wilks Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Winnica Ashtonów (tom 1) Seria: Złota Kolekcja literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2012-01-01
Anna Goldschneider
harlequin seria Ashtonowie

więcej Więcej

Bardzo słabe romansidło, czytałam ich wiele więc jakieś tam pojęcie mam. Tak przewidywalnej książki z niskich lotów dawno nie czytałam. Treść forma i kompozycja wątkowa szybkie nie wymagające jakiego kolwiek myślenia, wszystko podsuwane pod nos. Jest podobno 12 tomów serii winnicy Ashtonów pozostanę raczej na pierwszym.

Powrót po latach, powrót do przeszłości. Czy za zgodą na wykonanie zlecenia dla Ashtonów stoi tylko i wyłącznie bezinteresowna pomoc przyjaciółce, czy kryje się cza tym coś jeszcze? Czy mężczyzna, którego zachowanie sprzed kilkunastu lat zadecydowało o rozstaniu jest w stanie się zmienić?

Tak dla odmiany zapodałam sobie Harlequina i w sumie chociaż nie spodziewałam się...

• Harlequin
  • 2012
  • Przeczytane 2014
  • Harlequin Gorący Romans
  • Harleqiun/Gorący Romans
  • Cykle

Dodaj cytat z książki Prawdziwe uczucie