Bez litości

Lee Child Wydawnictwo: Albatros Cykl: Jack Reacher (tom 10) kryminał, sensacja, thriller
The hard way
Jack Reacher (tom 10)
kryminał, sensacja, thriller
Andrzej Szulc
Reacher Jack Reacher sensacja

Jest to jak na razie najnudniejsza przygoda Jacka Reachera, ale nadal uwielbiam tego bohatera. On zawsze wie jak się wkręcić w różne dziwne śledztwa.

Kolejny tom bez zaskoczenia. Lee Child utrzymuje wysoki poziom . Jego bohater Jack Reacher nadal w wysokiej formie . Powieść czyta się rewelacyjnie . Autor nie pozwala nam nawet na chwilę odetchnąć. Teraz krótką przerwa i kolejna część już czeka .

Klasyka gatunku warta uwagi.

Dobry, pomysłowy kryminał. Akcja trzyma w napięciu przez całą książkę, ale obawiam się, że za jakiś czas i tak nic z tego nie będę pamiętać.

Nie wystawiam oceny, gdyż nie dokończyłem książki, raczej tego już nie zrobię i niech to posłuży za ocenę. Odpadłem przed przygotowaniami do ostatniej konfrontacji. W zasadzie wszystko mi jedno, jak miałaby się skończyć ta powieść, brakuje mi więzi z bohaterami, a opowieść jest mało wiarygodna nawet jak na Reachera. Książka nie jest zła, ale na pewno nie tak dobra jak...

Super skonstruowany kryminał z barwna postacią bohaterskiego, aczkolwiek niepokornego Jacka.

Kolejna książka o Reacherze i o tępieniu robactwa daje dużo przyjemności i zostawia czytelnika, przynajmniej tak wrednego jak ja, z ukojeniem i poczuciem paskudnej przyjemności, graniczącej z rozkoszą.
Może jest pewien niedosyt, bo pełnia sprawiedliwości naturalnej, którą nieprzekupnie wyznaję oznaczałaby danie robactwu dokładnie to, co robactwo zamierzało zrobić, gdyby nie...

Reacher idealista i szlachetny kowboj w służbie pokrzywdzonych ze swoimi wartościami ustawionymi we właściwej kolejności .Znakomita !!!

Kolejna niepowtarzalna przygoda z Reacherem, czyta się szybko i przyjemnie... seria trzyma poziom.

W tym odcinku Chodząca Empatia , Zegar Atomowy , Jack Reacher ma za zadanie dopaść porywaczy, którzy uprowadzili pewną kobietę i dziecko. Tym razem za dużą kasę. Siedzi sobie w kawiarni i pije kawę a zlecenie wpada mu w ręce niechcący, przychodzi na nogach weterana. Jack bierze się chętnie do roboty razem z innymi facetami jak i on byłymi żołnierzami, ale najemnikami. I...

1 818
  • Lee Child