Wysoka Eksmisjo

Stefan Wiechecki Wydawnictwo: Audioclub.pl, Bellona satyra
Audioclub.pl, Bellona
satyra
2008-01-01

"Wysoka eksmisjo" to zbiór zabawnych felietonów sądowych Wiecha. Polecam ich lekturę w formie audiobooka, gdyż Zbigniew Buczkowski świetnie je interpretuje.

Wszystkie teksty dotyczą różnych zajść, które znalazły finał w sądzie. Są tu drobne przewinienia oraz poważniejsze przestępstwa, a także absurdalne sytuacje, sprzeczki i nieporozumienia. Ukazane przez autora w krzywym...

Treść: 5
Forma: 7