Symbole chrześcijańskie

Grzegorz Rawski
WAM
sztuka
Grzegorz Rawski

Nie czytałam „Kodu Leonarda da Vinci” Dana Browna (jakoś ominęła mnie gorączka związana z powieścią), oglądałam jedynie film. Zafascynował mnie prof. Langdon, a raczej jego erudycja. Może to śmieszne, ale patrzyłam na początkowe sceny oniemiała, wydawało mi się, że wiedza, którą posiada musi być tajemna, że zwykli śmiertelnicy nie mają do niej dostępu. Przypomniało mi się...

• Kupione - nie przeczytane
  • Mam
  • Przeczytać w pierwszej kolejności
  • 2014
  • Sztuka
  • Medievalia
  • Rajskie ptaki
  • Historia/Kultura - różne

Dodaj cytat z książki Symbole chrześcijańskie