Alanis Morissette - psychologia kariery

Andrzej Buda Wydawnictwo: Wydawnictwo Niezależne biografia, autobiografia, pamiętnik
Wydawnictwo Niezależne
biografia, autobiografia, pamiętnik
2001-01-01

Pierwsza polska książka Alanis Morissette, ceniona w 2001 roku przez Machinę i Teraz Rock. Obok analizy sukcesu Alanis dużo miejsca poświęca jej wypowiedziom i uczuciom wobec gigantycznej popularności albumu Jagged Little Pill, także z polskiej perspektywy, gdzie wytwórnia Warner zaniedbywała promocję Morissette w polskojęzycznych mediach wysyłając np. Robertowi...

Przeciętna i to bardzo. Nie ukrywam, że się zawiodłem. Garstka faktów i ciekawostek, a reszta jest nudnym międleniem na temat zmieniających się pozycji na listach przebojów. Dodatkowo niechlujnie wydana, z masą błędów oraz z chaotycznym językiem. 83 strony, z których niestety o Artystce nie dowiemy się zbyt wiele.

Szkoda - ciekawy pomysł całkowicie spartaczony :(

• 2014