Armia Krajowa za i przeciw

Juliusz Wilczur-Garztecki Wydawnictwo: XXL powieść historyczna
XXL
powieść historyczna
2006-01-01

Niektóre informacje da się zweryfikować, inne niekoniecznie...Poza tym, zawsze warto poczytać z innego punktu widzenia.

Warto przeczytać i tą książkę, by wyrobić sobie własną opinię o tamtych wydarzeniach.

Bardzo dobra książka pokazująca w pewnej mierze jak tworzy się historię, kolega masai czy jak mu tam jest oburzony treścią, ale kto mu dał prawo do oceny tej książki skoro tych wydarzeń sam nie przeżył. masai ocenia że ta lub tamta książka jest nierzetelna, bo on wcześniej przeczytał w innej książce coś innego :) Wracając do książki, ja też uważam że rozkaz do powstania...

Nie polecam!!!W niniejszej książce mamy do czynienia z przywoływaniem informacji, czy argumentów, które kompromitują rzekomo byłego oficera kontrwywiadu AK! Mnóstwo przeinaczeń, omyłek tak istotnych, że czytając ma się wrażenie, iż autor nie ma pojęcia o pisanych wydarzeniach. Zdecydowanie można powiedzieć, że autor ma niewielkie rozeznanie w strukturach akowskich, myli...

• Historia/Biografie
  • Sprzedane