Badania w działaniu. Pedagogika i antropologia zaangażowane

Okładka książki Badania w działaniu. Pedagogika i antropologia zaangażowane
John W. BennettWilfred Carr Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Dolnośląskiej Szkoły Wyższej Seria: Biblioteka Współczesnej Myśli Społecznej nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Badanie kultury. Elementy teorii antropologicznej - kontynuacje Fredrik Barth, Andre Beteille, Aletta Biersack, James Clifford, Louis Dumont, James Ferguson, Clifford Geertz, Ward H. Goodenough, Akhil Gupta, Ulf Hannerz, Kirsten Hastrup, Marian Kempny, Dean MacCannell, George E. Marcus, Henrietta L. Moore, Ewa Nowicka, Sherry B. Ortner, David M. Schneider, Melford E. Spiro, Stanley Jeyaraja Tambiah, Victor W. Turner
Ocena 7,9
Badanie kultur... Fredrik Barth, Andr...