Old Piernik, prerie i my

Okładka książki Old Piernik, prerie i my
Tadeusz Zimecki Wydawnictwo: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza literatura dziecięca
literatura dziecięca
Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza
1975-01-01
1975-01-01

Książka bardzo old - wspomina czasy PRL. Ale pomimo tego nadal na czasie. Dziadek - nie wiem, czy faktycznie zacieśnił więzy krwi z Indianami, nie udało mi sie w trakcie czytania ustalić - zabiera dwóch chłopców w podróż po Polsce. Pociągiem, konno, na dwukołówce i pieszo. Nie, nie, nie, nie ma samolotów, nie ma aut. Jest tylko sielski klimat autostopowicza.

Historie...

• 3. mam-PDFskan300DPI