Sardynka

Mamiko
2014-01-01
2014-01-01
podróż grzyby miłość

Gdy otrzymałam propozycję lektury Sardynki pióra Kornela Maliszewskiego, tak naprawdę nie wiedziałam, czego mam się spodziewać. Kornel Maliszewski to nieznany do tej pory dla mnie pisarz, a jak pobuszowałam w sieci to widzę, że Sardynka to jego już druga powieść. Jak sugeruje opis na okładce książki, Maliszewski urodził się w 1988 roku, jego pierwsza powieść Wintro wydana w...

parę słów mojej rozkminki http://pandziejaszek.blogspot.com/2014/08/rozkminka-o-sardynce.html

• Fabuła
  • Recenzyjne