Sardynka

Mamiko
podróż grzyby miłość
powieść przygodowa
podróż grzyby miłość

Gdy otrzymałam propozycję lektury Sardynki pióra Kornela Maliszewskiego, tak naprawdę nie wiedziałam, czego mam się spodziewać. Kornel Maliszewski to nieznany do tej pory dla mnie pisarz, a jak pobuszowałam w sieci to widzę, że Sardynka to jego już druga powieść. Jak sugeruje opis na okładce książki, Maliszewski urodził się w 1988 roku, jego pierwsza powieść Wintro wydana w...

parę słów mojej rozkminki http://pandziejaszek.blogspot.com/2014/08/rozkminka-o-sardynce.html

• Recenzyjne
więcej mniej