Dyskusje o książce Życie Charlotte Brontë

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
promocje w wydawnictwach, księgarniach itp.
Wydawnictwo Jaguar organizuje promocję na swoje książki. W ich sklepie znajdziecie m.in.:  Ruiny Gorlanu  Płonący most  Ziemia skuta lodem  Bitwa o Skandię  Czarnoksiężnik z Północy  Oblężenie Macindaw
4 tyg. temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LISTOPAD2019)
Rozważna i romantyczna jest w tym wydaniu z obwolutą czy bez? i czy jeszcze aktualne?
1 rok temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Czerwiec 2019)
Z biblioteki:  Wada  Zranić marionetkę Zakupy:  Długi film o miłości. Powrót na Broad Peak  Tylko przeżyć. Prawdziwe historie rodzin polskich żołnierzy  Epoka milczenia. Przedwojenna Polska, o której wstydzimy się mówić
1 rok temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (STYCZEŃ 2019)
Sprzedam:  Świat podziemi Świat podziemi  Konsekwencje pożądania  Konsekwencje namiętności  Tajemnica
2 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (GRUDZIEŃ 2018)
Sprzedam:  Rozgrywka  Zmiana  Słodkie zwycięstwo  Dwór cierni i róż  Dwór mgieł i furii  Dwór skrzydeł i zguby  Dwór szronu i blasku gwiazd  Dziwne losy Jane Eyre
2 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Marzec 2017 )
Na zakończenie marca listonosz przyniósł mi dwie paczuszki. Nie wiem czy amerykańscy naukowcy znaleźli miejsce w mózgu, które odpowiada za przyjemność, gdy listonosz wręcza nowiutkie książki? Oto one:  Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów Czerwone dziewczyny. Legenda rodu Akakuchibów
4 lata temu