Listy do Yves'a

Dream Books
listy do yves'a yves saint laurent moda listy wspomnienia
biografia, autobiografia, pamiętnik
listy do yves'a yves saint laurent moda listy wspomnienia

Jedna z najpiękniejszych książek :)

Jak w Marrakeszu nie myśleć o Tobie? Twoje wspomnienie sprzęgło się ze wszystkim, nie chce opuścić miasta, które było tak ważne dla Twojego życia i Twojego zawodu. To tu, mówiłeś, odkryłeś kolor, swój chromatyzm. To tu, mogę zaświadczyć, byłeś najszczęśliwszy. My byliśmy najszczęśliwsi.

Moja recenzja: instagram: my.books.shelf

Obawiam się, że "Listy do Yves'a" powinny raczej nosić tytuł "Listy od Pierre'a". Nie chciałabym być złośliwa, ale z tej książki prędzej poznamy poglądy polityczne i religijne Pierre'a, jego gust literacki i muzyczny, niż dowiemy się czegokolwiek o Yvesie. Niemniej jednak całkiem nieźle bawiłam się w czasie lektury, ponieważ wcześniej przeczytałam biografię Saint Laurenta,...

• Moda
  • Do kupienia