Handmade gatherings : recipes & crafts for seasonal celebrations and potluck parties

Ashley English Wydawnictwo: Roost Books kulinaria, przepisy kulinarne
Data 1. wydania:
angielski
Roost Books
kulinaria, przepisy kulinarne
angielski

Fotografie są urzekające, książka inspirująca i potwierdzająca, że każdy może organizować tematyczne, smakowite potrawy w pięknym otoczeniu na zewnątrz. Autorka przedstawia pozornie niemożliwe, jako możliwe, chociaz wiele przepisow wymaga dużego zaangażowania i troche czasu. Polecam dla każdego kto uwielbia przyjęcia.