Ryszard Matuszewski Wydawnictwo: VIPART biografia, autobiografia, pamiętnik
VIPART
warszawa okres międzywojenny pamiętnik wspomienia autobiografia
biografia, autobiografia, pamiętnik
warszawa okres międzywojenny pamiętnik wspomienia autobiografia

Garść wspomnień z okresu międzywojennego, powiązanych z życiem prywatnym Autora. Natknąłem się na pozycje szukając wspomnień i spojrzenia na świat kogoś żyjącego na co dzień w Warszawie z okresu międzywojennego. Trochę takich punktów znalazłem: autor pisze o studiach (na SGH), pracy (związanej z finansami i uczelniami), podróżach. Szkoda, że w tekście jest - poza opisem...

• Biografie, listy, wspomnienia

Dodaj cytat z książki Chmury na pogodnym niebie