I nie było już nikogo

Okładka książki I nie było już nikogo
Agatha Christie Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
And Then There Were None
Wydawnictwo Dolnośląskie
2014-07-02
2014-07-02
Roman Chrząstowski
Christie morderstwo wyspa dziesięciu murzynków

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Ciekawa i wciągająca intryga, jednak kryminał w wydaniu Christie to zupełnie nie moja bajka.

Kwintesencja znakomitego kryminału. Jestem nim zachwycona!

Kwintesencja znakomitego kryminału. Jestem nim zachwycona!

Na półkach: , , , ,

Książka wciąga już od pierwszej strony. Rozdziały krótkie, pozbawione zbędnych i nudnych opisów. Pomysł na fabułę naprawdę rewelacyjny. Intrygujące zagadki, niewyjaśnione morderstwa, no i zaskakujące zakończenie, to wszystko sprawia, że nie sposób się od tej książki oderwać. Serdecznie polecam!

Lubię książki Christie, mają taki niepowtarzalny klimat. Tutaj cała koncepcja wyspy żołnierzyków przyprawia o dreszcz, a szczególnie ten upiorny wierszyk. Napięcie jest wyczuwalne przez całą książkę, chociaż samo zakończenie trochę mnie rozczarowało. Mimo wszystko fajnie spędziłam czas.

Absolutny klasyk

Absolutny klasyk

Warto przeczytać by poznać oryginalną wersję, a nie tylko te z kilku ekranizacji filmowych.

Przyjemne czytadło, które do końca trzyma w napięciu. Lubię takie kryminały

Przyjemne czytadło, które do końca trzyma w napięciu. Lubię takie kryminały

Świetna książka. Oczywiście zakończenie zaskakujące (przynajmniej dla mnie). Naprawdę polecam

Duszno tu, strasznie, klaustrofobicznie. Majstersztyk. Znowu zaskoczenie i znowu świetna rozrywka!

Za koncepcję fabuły daję 10/10, ale literacko niezbyt mi się podobała. Pozbawiona jakichkolwiek opisów, złożona tylko z dialogów. Raczej słaba.