Z ciemności do światła

Okładka książki Z ciemności do światła
Beata Kołodziej Wydawnictwo: Gość Niedzielny religia
religia
Gość Niedzielny
2008-01-01
2008-01-01
święty Paweł

Na półkach: , , , , , ,

Święty Paweł jest jednym z patronów naszej parafii. Drugim jest święty Jan Bosko, który przewodniczy naszym księżom. Czy można połączyć w jakiś sposób te dwie postaci? Wbrew pozorom można. Znakiem rozpoznawczych księży salezjanów są Oratoria, czyli coś w rodzaju świetlicy dla dzieci. Podczas zajęć nie tylko pomaga się im w lekcjach, ale i przybliża niektóre prawdy wiary. Do...

• Książki z dzieciństwa i młodzieżowe
  • 4 (może być)
  • 2014 rok
  • Przeczytane w jeden dzień
  • Autobiografie/biografie
  • Teologicznie i religijnie

Dodaj cytat z książki Z ciemności do światła