Obojętne

Jan Paweł Krasnodębski Wydawnictwo: Videograf literatura piękna
Videograf
literatura piękna
2014-01-01

29.XII skończyłem czytanie tej książki, której akcja także urywa się...29.XII - jak- nie powiem- ale jest to jedna z lepszych obok "Kociej Łapy" i "Martwy Blues" pozycja tego bardzo lubianego przeze mnie autora.
Jest tu kilka sprawdzonych prawd życiowych, czasem nie warto wciąż poszukiwać - stale dążąc do lepszego można niezauważenie odłożyć szczęście na zapomnianą...

2032

Zaskoczyła mnie ta książka niesamowicie. Miałam ją odłożoną już od jakiegoś dłuższego czasu i nie mogłam się zabrać za jej czytanie. A tu taka niespodzianka. Przede wszystkim chciałam dowiedzieć się coś o stylu pisarza. No i pochłonęłam ją w jeden wieczór.
Adnotacja z tyłu okładki wprowadza czytelnika w błąd. Zupełnie nie odnosi się do tego o czym ta książka tak naprawdę...

Każda książka tego autora jest rewelacyjna i ma w sobie coś wyjątkowego, wszystkie są napisane w specyficznym stylu który bardzo mi odpowiada. Opis książki trochę nie odzwierciedla tego o czym to jest - głównie akcja kręci się wkoło Armiego, zakończenie jak zwykle powalające.

• Biblioteka
  • Chcę w prezencie