Szkolne przygody Mikołajka

Valérie Latour-Burneypraca zbiorowa Wydawnictwo: Znak emotikon Seria: Mikołajek literatura dziecięca
Adieu les mauvaises notes
Mikołajek przygody szkoła dla dzieci piłka nożna pomysły

Oficjalne recenzje i

Mikołajka Mikołajkiem zastąpić

[ 14 ] Link do recenzji

U mikołajka wszystko jest możliwe. Tym razem dowiecie się bardziej o tym co takiego Mikołaj wraz ze swoimi kolegami robi w szkole. Dowiecie się również jak Mikołaj funkcjonuje z kolegami po szkole. Polecam.

Mikołajek i chłopaki jak zawsze w świetnej formie.
Czytanie tej książki to duża przyjemność i sporo śmiechu.

„Szkolne przygody Mikołajka” to spora dawka radości dla dzieci w różnym wieku. Rodzic czytający bajkę również niejednokrotnie się uśmiechnie – to sprawdzona informacja 🙂 Podsumowując naszą przygodę z Mikołajkiem muszę powiedzieć, że bardzo zaprzyjaźniliśmy się i na pewno jeszcze nie raz sięgniemy po książki przepełnione przygodami mikołajkowej bandy.

Recenzja:...

Zarówno "Szkolne", jak i "Rodzinne przygody Mikołajka" to zbiory opowiadań. Opowieści są przezabawne i wciągające. Sięgając po raz pierwszy po "Mikołajka" musimy zapoznać się z dość dużą dawką różnych imion - Rufus, Gotfryd, Euzebiusz, Alcest, Kleofas, Jadwinia...
Potem jednak z przygody na przygodę coraz bardziej zaprzyjaźniamy się z zacnym gronem bohaterów obu...

To pierwsza z serii książek napisanych o Mikołajku, którą przeczytałam. Córeczka słuchała spokojnie i z zainteresowaniem :) Myślę, że pozostałe przygody Mikołajka, też przeczytamy. Książka jest wesoła, pozytywna i napisana prostym, dziecięcym językiem. Powinna spodobać się zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Polecam!!!!

Zabawna, jak poprzednia którą czytaliśmy...ze dwie historie były ciut za bardzo podobne do tych z poprzedniej książki...ale chyba troszkę inaczej się skończyły więc ok, dzieciom i tak się podobało choć nie umknęło to ich uwadze.

Genialne! Grube, kolorowe i przepięknie wydane kolejne arcydzieło książki dziecięcej, które wpadło nam w ręce niby przypadkiem, ale nie żałujemy. Franek i Maja zaczytani, syn trenuje nawet na Mikołajku swoje umiejętności czytania ;).
Polecam "Szkolne przygody Mikołajka" wszystkim rodzicom, którzy chcieliby czytać razem z dziećmi wartościowe książki! Warto! :)

Z niecierpliwością oczekiwałam kuriera, który przytargał do mnie nową książkę o przygodach Mikołajka. "Szkolne przygody Mikołajka" powstały na podstawie książek Goscinny'ego i Sempé. Jest to kolejna książka z humorem i mnóstwem przygód niesfornych chłopców. Zaczytałam się już od pierwszej strony. Nie brakowało nagłych i niekontrolowanych wybuchów śmiechu. Książka jest...

Bardzo przystępna dla początkującego miłośnika czytania. Przygody Mikołajka jak zawsze zaskakują, a dorosłych dodatkowo przyprawiają o zawroty głowy ;) Banda łobuzów znowu rozśmiesza i pokazuje, że szkoła może być wesoła. A co za tym idzie oczywiście, że z nimi nuda się nie uda ;)) Przyjemne dla dziecięcego oka ilustracje i dość duże literki na pewno pomagają dziecku w...

Kolejna książka o Mikołajku, pełna wspaniałego humoru i przygód. Uważam, że szkolne przygody idealnie nadają się na początek września, do czytania przed snem, na przerwie, albo pod ławką :) Dzieciom spodobają się kolorowe, przyjazne ilustracje, które współgrają z tekstem. I oczywiście dorośli też znajdą tu coś dla siebie. Ciężko nie lubić mikołajkowej bandy.

Dyskusje

• Chcę w prezencie