Sekrety poliglotów

Wkrótce recenzja!

Natrafiłam na blog autora w sieci i z ciekawości kupiłam e-booka. Lektura łatwa i przyjemna, wszystko przedstawione zwięźle i na temat, czyli tak jak lubię w tego typu poradnikach. Porady, patenty na nie tylko szybką ale przede wszystkim efektywną naukę języków są zadziwiająco proste i łatwo dostępne. Polecam.

Na książkę trafiłam przez przypadek i przeczytałam w sumie od tak sobie, z miejsca, w ciągu godziny. Krótka, miła, przyjemna, ładnie wydana... Nie było to zbyt trudne zadanie.

"Sekrety poliglotów" to zwięzły poradnik, w którym Autor przybliża czytelnikowi swoje metody i zasady nauki języków obcych. Takich tekstów na rynku nie brakuje, a ten nie wyróżnia się chyba pod...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Co prawda nie mam w planach nauczenia się dwudziestu języków, ale tylko trzech. Chciałabym w większym stopniu opanować angielski, nauczyć się włoskiego i fińskiego, dlatego stwierdziłam, że lektura tej książki będzie dobrym, pierwszym krokiem w tym kierunku. Autor przedstawia nam swoje sposoby na skuteczną naukę języków obcych, jak dla mnie całość ma sens, także z...

Dla pasjonata czy amatora języków obcych przydatna pozycja. Zebrane różne koncepcje, pomysły, sposoby nauki języków - autor nie narzuca, która jest najlepsza, a jedynie pokazuje części, z których można zbudować prężnie działający mechanizm nauki. Przy okazji pokazuje swoją autorską koncepcję, co może być dobrą podstawą pod budowę własnego sposobu.

Dużo sobie obiecywałam po tej książce. Myślałam, że po gdy ją przeczytam, będę wiedziała wszystko na temat nauki języków obcych. No i cóż - okazuje się, że o nauce języków obcych wiem sporo, tylko nie potrafię chyba tego wykorzystać. Większość metod znam, niektóre z nich wykorzystywałam. Ale może za mało skutecznie. Na pewno za mało skutecznie.

Książka przede wszystkim jest bardzo konkretna i zwięzła. Treść przeważa nad formą i to jest zdecydowanie na plus w aktualnych czasach. Każdy kto chce się nauczyć języka obcego, chciałby to zrobić jak najszybciej i z dobrym efektem. W tej książce znajdziemy trafne wskazówki, jakich metod używać i jak, aby zwiększyć efekt.

Poradnik ciekawy i interesujący, autor zawarł w nim sporo praktycznych rad, jak zapamiętywać słówka z języków obcych i jak w ogóle ich się uczyć. Godny polecenia.

Bardzo przydatna książka przy uczeniu się języków obcych. Zawiera wiele cennych wskazówek i tricków, które rzeczywiście się sprawdzają. Będę do niej wracać. Polecam

Bardzo cenne rady. Czyta się błyskawicznie, wystarczy kilka chwilek w tramwaju itp. Będę do niej wracać.

• Legimi
  • 2018
  • 2017
  • Chcę w prezencie
  • E-book
  • Ebook

Dodaj cytat z książki Sekrety poliglotów