Cztery ściany i drzwi bez klamki

Okładka książki Cztery ściany i drzwi bez klamki
Arkadiusz Buczek Wydawnictwo: Vis-á-Vis/Etiuda literatura piękna
48 str. 48 min.
literatura piękna
Cztery ściany i drzwi bez klamki
Vis-á-Vis/Etiuda
2008-07-10
2008-07-10
48 min.

Sporo wulgaryzmów w 4. tomie Buczka, w ogóle mi się to nie podoba, wręcz mi się to jawi jak bunt nastolatka, ale na szczęście są tu także wiersze bardzo dobre, takie, jak dostawaliśmy wcześniej, np. "Wichura" (lubię w poecie to, że jak nam snuje jakąś opowieść/rozważania, to pewnie większość z czytelników mogłaby powiedzieć, że tak, tak właśnie jest!), "Wymarły...

• 2021
  • Poezja

Dodaj cytat z książki Cztery ściany i drzwi bez klamki