Fünf

Okładka książki Fünf Ursula Poznanski
Okładka książki Fünf
Ursula Poznanski Wydawnictwo: rororo Taschenbuch Cykl: Beatrice Kaspary (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Beatrice Kaspary (tom 1)
Fünf
rororo Taschenbuch
2013-07-01
2013-07-01
niemiecki

Okładka książki Darknet Ursula Poznanski, Arno Strobel
Darknet Ursula Poznanski, A...
Okładka książki NIEznajomi Ursula Poznanski, Arno Strobel
NIEznajomi Ursula Poznanski, A...

Moja pierwsza książka tej autorki. I bardzo miłe wrażenia.

Klasyczny kryminał. Dobrze prowadzona akcja. Bohaterowie logiczni, sensowni, prawdziwi.

To jest naprawdę dobra książka i ładnym językiem napisana, dobrze przetłumaczona. Nie przedstawia tylko suchych faktów, ale też nie filozofuje. Sporo w niej językowych smaczków. "Zamknięte oczy, rozchylone usta, jakby śmierć weszła jej w słowo." Dawno nie czytałam kryminału tak ładnego literacko.

I tylko żal, że część druga jest w Polsce zupełnie niedostępna.

Moja pierwsza książka tej autorki. I bardzo miłe wrażenia.

Zakończenie może bez wielkiego wow, ale za to z sensem, bez chorych twistów, jakie często się zdarzają innym autorom, gdy bez znaczenia jest logika, a najważniejsze to zaskoczyć, zszokować czytelnika, najlepiej wyrwać z butów....

Bardzo fajny, trzymający w napięciu kryminał. Postacie ciekawe, akcja z początku trochę przeciągnięta ale dobrze się rozkręca. Dla wtajemniczonych - Intrygująca gra mordercy, w którą, jako wieloletnia uczestniczka "zabawy" wciągnęłam się i już inaczej będę patrzeć na moje znaleziska ;)

Niepokojąca z dobrze ukrytym motywem. W zasadzie do samego końca nie mogłam doszukać się odpowiedzi.
Finał nie wbija w fotel, ale warto było.

Finał nie wbija w fotel, ale warto było.

Calkiem ciekawa fabula, chociaz druga czesc o wiele bardziej mi sie podobala:)

Calkiem ciekawa fabula, chociaz druga czesc o wiele bardziej mi sie podobala:)

Niezwykle polecam wszystkim! Doskonała seria :)

Niezwykle polecam wszystkim! Doskonała seria :)

Bardzo dobry kryminał. Kropka.

Bardzo dobry kryminał. Kropka.

Kryminał dla mnie słaby , przewidywalny . Nic odkrywczego , kontrowersyjnego z mdłym nijakim zakończeniem . Dla mnie to pierwsza i ostatnia część . Nie zapamiętam tej książki . To jest już pewne.

Z jednej strony ciekawy motyw geocachingu przewijający się przez całą książkę, z drugiej – akcja drepcze w miejscu. Zabójcę zaczęłam podejrzewać po pewnym czasie po pojawieniu się jej na kartach książki.
Książka nie powaliła mnie na kolana. Może za jakiś czas sięgnę po kolejną część zobaczyć czy warto kontynuować serię.

Dobry kryminał. Historia mnie wciągnęła. Ciekawy pomysł z zagadkami i skrytkami.

Bardzo fajny kryminał. Książka była bardzo wciągająca i byłam bardzo ciekawa co będzie dalej, mimo że momentami robiło się trochę monotonnie. Koniec był dla mnie zaskonczeniem, więc to też na plus. Na pewno sięgnę jeszcze po następną część :)

• Kryminał

Ursula Poznanski Polowanie Zobacz więcej