Śladami zapomnianych bohaterów - tom 2

Biszop Armia Krajowa Cichociemni

Oficjalne recenzje i

Blogowe spotkania z historią

[ 1 ] Link do recenzji

Ciekawe krótkie historie o ciekawych ludziach. Trochę chwilami subiektywne, pisane oczami autora. Megalomania narodowa daje znać o sobie. Ale można wytrzymać.

Druga część esejów historycznych zamieszczonych na blogu Biszopa. Tak jak w przypadku pierwszej dobrze napisane, przyjemne i dające do myślenia. Polecam

Czytelniczką bloga Biszopa byłam praktycznie od początku jego istnienia, tak więc historie zawarte w tym tomie nie są dla mnie nowością, jednakże uznałam je za tak ciekawe, że musiałam mieć wersję książkową. Polecam ją każdemu, bo Mateusz bardzo interesująco pisze nie tylko o zapomnianych bohaterach, ale również o tych nieznanych, nie zapomina też o postaciach nam...

To II tom książki "Śladami zapomnianych bohaterów"Mateusza Biskupa.
Pan Mateusz, nadal w dobrej formie,co cieszy bardzo.Z książki, poznajemy kolejnych zapomnianych już bohaterów,bohaterów, o których zapominać się nie powinno.Zapewne wkrótce sięgnę po tom III.Polecam.

• historia
  • Historyczne