Józef Stompor Wydawnictwo: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza literatura faktu
8320531675
Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza
narkomanka józef stompor narkomania miłość alkoholizm 1980 odwyk szpital medycyna lekarz
literatura faktu
8320531675

Naprawdę, bardzo ciekawa. Polecam.

„Narkomanka” to dzieło doskonałe.
przynajmniej w niektórych aspektach.
takich jak: knot, grafomania, płytkość, głupota, zakłamanie i hipokryzja.
autor na 300 stronach z 500 całości, udowadnia, że pewnością jest chirurgiem, zaś na pozostałych 200, iż to jedyne co wie, z pozostałej opisywanej materii.
jego wywody dotyczące leczenia alkoholizmu, już wtedy (początek lat 70 XX...

Nie jest to książka zła.
Przeczytałam ją głównie dlatego, że była na mojej półce.
Trochę mnie wciągnęła, ale wypuściła i nie zatrzymała w tej historii.

Na szczęście zawsze jest jakiś plus! Poznałam trochę dzielnice Warszawy :)

To jedna z pierwszych przeczytanych przeze mnie książek o takiej tematyce i nie zawiodła mnie, wręcz przeciwnie, zachęciła do dalszego brnięcia w tematyke narkomanii i uzależnień. Trafiła do mnie przypadkiem, znaleziona gdzieś na strychu u koleżanki. Początowo podejrzewalam, że nie dam rady dotrzeć do końca, że pewnie to strasznie nudne, jednak mocno się pomyliłam. Do...

Świetnie napisana opowieść do poduchy.

Bez akcji.

Akcja przebiegała w sumie bez większych zaskoczeń. Występujące opisy operacji i życia zawodowego głównego bohatera, sprawiały, że miejscami nudziło mnie czytanie. Moim zdaniem - bez rewelacji.

Jedna wielka nuda. Zero rozwinięcia akcji, cały czas to samo. Książka jest bardzo monotonna, czytałam, bo myślałam, że w dalszej części akcja rozwinie się. Jednak nic takiego nie stało się. Nie polecam..

Bardzo mi się podobała,przeczytałma ją już 2 razy i za każdym razem jestem ciekawa co bedzie dalej;) Troche nudziły mnie dokładne opisy przebiegu operacji czy wyjazdów lekarza karetką do nagłych przypadków.Podobobało natomiast to jakie relacje mieli miedzy lekarzem a dziennikarką,to w jaki sposób ta dociekliwa świata osoba popadała coraz bardziej w przepaść nałogu.

Niby dobra, ale czegoś brak.

• Chcę w prezencie
  • Chcę mieć
  • Polskie
  • PRL
  • Szkoła średnia (1996-2000)
więcej mniej