Tchórz

Okładka książki Tchórz
Władysław Kozłowski Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Seria: Seria z Zebrą literatura dziecięca
22 str. 22 min.
literatura dziecięca
Seria z Zebrą
Nasza Księgarnia
1964-01-01
1964-01-01
22 min.

więcej Więcej

W swoich poszukiwaniach natrafiłam na niepozorną książeczkę Władysława Kozłowskiego pt. „Tchórz”. Na okładce widnieje rysunek kwiatka z napisem „przeczytaj to ciekawe”, a z tyłu wydawca (NK) zapewnia czytelnika, że „w opowiadaniach „ze słonecznikiem” zetknie się z wieloma sprawami, które sam przeżywa, nad którymi się zastanawia, które go interesują.”
Pierwszą sprawą, nad...

• Seria: Przeczytaj, to Ciekawe (ze Słoneczkiem)
  • Maria Orłowska-Gabryś
  • Biblioteczne