Zaryzykuj ze mną

Jay Crownover Wydawnictwo: Amber Cykl: Naznaczeni Mężczyźni (tom 2.1) literatura piękna
Jet: A Marked Men Novel
Data 1. wydania:
2013-03-28
Agnieszka Myśliwy
Amber
przyszłość szansa pokusa miłość tajemnice fantazje
Jet: A Marked Men Novel
Naznaczeni Mężczyźni (tom 2.1)
literatura piękna
Agnieszka Myśliwy
przyszłość szansa pokusa miłość tajemnice fantazje

"Zaryzykuj ze mną "to druga część serii "Naznaczeni mężczyźni " .

Tym razem zamiast Rule i Shaw autorka uczyniła głównymi bohaterami Ayden i Jetta.
Ayden to najlepsza przyjaciółka Shaw a Jett to kolega Rule i popularny członek kapeli metalowej.

Ta dwójka poznaje się podczas jednego z koncertów kapeli chłopaka i od razu czuć między nimi to "coś " .

Jednak zarówno...

Cała seria super ,każda historia inna ,ale ciekawa

Ten kto wpadł na pomysł podzielenia historii Jeta i Ayden na dwa tomy powinien się rozpędzić i huknąć w ścianę. Totalnie bez sensu.
Nawet nie jestem w stanie za bardzo ocenić tej książki, bo została przerwana w połowie i to tak w totalnie zdupy momencie, że to nie ma sensu.
Jet jest liderem zespołu, który nie chce dużej sławy. wystarcza mu sława na lokalnym rynku oraz...

Bardzo przyjemna książka.
Kolejna część, która bardzo mi się spodobała. Miłość nie jest łatwa, ale gdy się kocha to można przezwyciężyć wiele trudności.
Bardzo mnie ciekawią dalsze losy bohaterów.
Polecam

Po ok. miesięcznej przerwie wróciłam do czytania kolejnej powieści Jay Crownover i cieszę się, że to już koniec. Jet jest jeszcze gorszy od Rule'a, to dupek do kwadratu, w ogóle nie szanuje dziewczyn i ani trochę nie bierze na siebie odpowiedzialności za kontakty z nimi. Ok, w pewnym momencie ma jakiś przebłysk, że może nie do końca dobrze postępuje, ale to za mało. ...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

„Zaryzykuj ze mną” jest typowym romansidłem, może nie zapewni nam silnych i mocnych wrażeń oraz materiału do przemyśleń, ale na pewno zapewni nam chwilę relaksu.

Ayden – dziewczyna , która za wszelką cene ucieka przed swoją przeszłością. Stworzyła wokół siebie mur i iluzję siebie i swojej przyszłości. W jej wyobrażeniu nie ma miejsca dla faceta takiego jak Jet, który ze...

"Czasami coś musi się zmienić, ponieważ nie może dłużej zostać takie samo"
Jeśli lubicie książki o miłości trudnej do zrealizowania to "Zaryzykuj ze mną" autorstwa Jay Crownover jest właśnie dla Was.

Autorka wprowadza nas w świat niezwykle barwnych osobowości, jednakże każda z nich jest napiętnowana przez los. Życie głównych bohaterów dla ludzi postronnych mogło by się...

Książka średnia. Nie przepadam za punkiem i rockiem, więc może dlatego nie zapadła mi szczególnie w pamięć.

Książka opowiada ze przeciwieństwa się przyciągają i to naprawdę przyciagaja . Mimo że chcesz trzymać się odpewnych rzeczy bądź ludzi to los robi wam na przekór. Chcecie tego uniknąć ale w głębi duszy pragniecie tego tak mocno ze odpuszczacie bo wiecie że to się nie uda lub po prostu dajecie szczęście drugiej osobie by była tylko szczęśliwa. Jednak los to szczwany lis który...

Jest ok, ale tyłka nie urywa. Ogromny minus to to, że drugi tom został podzielony na dwie części. Dlaczego?! Oczywiście jak przeczytam tą część to sięgnę też po drugą, ale po co to? jaki jest cel dzielenia tomu na dwie części?!
Bohaterów tego tomu poznaliśmy już przy "Buntowniku". Amber - przyjaciółka Shaw oraz Jet - znajomy Rule'a i całej paczki. Amber to bardzo ciekawa...

Dyskusje

2 217