Czar miłości

Anselm Grün religia 60 str.
Vom Zauber der Liebe

Jedność
religia
miłość tajemnica literatura niemiecka

Porównaj ceny i

Książka jest prezentem od mojej siostry katechetki z okazji ukończenia religii w szkole średniej, więc nie wypada ocenić niżej ;) O miłości powiedziano już wszystko, a część z tego znaleźć można tutaj. Książkę wypełniają rozważania nt. hymnu o miłości św. Pawła oraz nieco kiczowate zdjęcia kwiatów. Miłość jest tu przedstawiona jako niezależna siła, która zmienia życie...

• W mojej biblioteczce
  • Rozwój Duchowy/Religie/Filozofia

Dodaj cytat z książki Czar miłości