Lynda La Plante Wydawnictwo: Simon & Schuster kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
2011-01-01
angielski
detective Anna Travis kryminał w oryginale po angielsku Lynda La Plante

Gdy tylko na pierwszych stronach pojawia się postać Anny Travis, która zawodowo poszła w ślady ojca - świetnego policjanta, przychodzi do głowy myśl: ech, to takie oklepane. Ale poza tym dość banalnym motywem książka bardzo wciąga i ciekawi do samego końca. Bardzo udane pierwsze spotkanie z tą autorką.

To druga książka Lyndy La Plante, którą przeczytałam i teraz już wiem, że nie poprzestanę póki nie przeczytam wszystkich. Nie jest to typowy kryminał,w którym zagadka zostaje rozwikłana na ostatnich kilku stronach, ale mimo to niesłychanie wciągający. Prawdziwie mroczna historia. Zdecydowanie warto przeczytać.

• 2019
  • Przeczytane po angielsku