Zamek i Skała

Bernardinum
literatura polska literatura historyczna
powieść historyczna
literatura polska literatura historyczna

Nie zawsze kieruję się wyglądem okładki by sięgnąć po daną książkę. Zazwyczaj przedstawiają zupełnie coś innego niż historia w niej zawarta. Jednak, gdy zobaczyłam okładkę powieści ,,Zamek i skała"-która nie wydaje się w miarę ciekawa, wręcz odpychająca- zaintrygowała mnie, zaciekawiła co takiego mogłaby w sobie skrywać. Przeglądając różne strony zauważyłam, że bardzo mało...

Wspaniała książka, akcja toczy się sprawnie. Pokazuje jak było w czasie powstania. Zachęcam do przeczytania :)

• Powieść historyczna
  • Inne