Nash

Jay Crownover Wydawnictwo: William Morrow & Company Cykl: Naznaczeni Mężczyźni (tom 4.1) literatura piękna
Data 1. wydania:
angielski
William Morrow & Company
Naznaczeni Mężczyźni (tom 4.1)
literatura piękna
angielski

Tak jak poprzednie części dobrze się czytało.

"Wierny. Jego próba. "to pierwszy tom, historii kolejnego wytatuowanego ciacha z salonu tatuażu Marked. Tym razem autorka ,głównym bohaterem książki uczyniła Nasha.

Nash Donovan nie miał w życiu lekko ,zawsze nie pasował do swojej rodziny czyli matki i oczyma. Pragnął miłości, zrozumienia ,akceptacji i dumy od rodzicielki. Był trudnym nastolatkiem, licząc ,że matka go...

Cała seria super ,każda historia inna ,ale ciekawa

Mój błąd że nie czytam serii po kolei,ale pomimo tego książki uważam że są dobrze napisane,dobrze się czyta. Przy niektórych jest moment że czytanie średnio idzie i nie ma takiego szału że chciałoby się ją przeczytać jak najszybciej.

Miałam nadzieję, że Nash - bo taki jest oryginalny tytuł powieści- okaże się najlepszą częścią serii. Już w poprzednim tomie otrzymałam wgląd w relację Saint i Nasha w przeszłości i zapowiadało się to dość ciekawie. Niestety, wyszło słabo.

Saint miała potencjał na zostanie moją ulubioną bohaterką serii - w czasach licealnych dziewczyna nie wyglądała jak modelka i miała...

Kolejna świetna książka z serii.
Bardzo mi się podoba to jak autorka przedstawia problemy, głównie psychiczne, bohaterów. Każdy z nich zmaga się z czymś innym, ale w każdej sytuacji to miłość pomaga im rozwiązać wszystkie przeciwności.
Tak i w tej części, gdzie kżywdy wyrządzone w młodości mają swoje odbicie w dorosłości.
Dziwi mnie tylko jedna rzecz. Skoro w szkole ona mu...

Bardzo dziwna historia. Nie do końca rozumiem decyzje Santy, która odczuwa głęboką urazę do Nasha jeszcze z czasów szkoły (choć minęło już 8 lat), a jednocześnie przy każdej okazji rzuca się na niego. Praktycznie każde ich spotkanie kończy się w jakiś seksualny sposób. Jest to o tyle dziwne, że w zasadzie przy 3 razem po prostu się ze sobą przespali. Jak widać ta uraza jest...

Cudowny opis ślubu Rule'a i Shaw. Autentycznie się wzruszyłam.

Książka opisuje kolejnego kumpla paczki którego dopadła miłość do rudowłosej pielęgniarki. Po przeczytaniu pierwszej części mogę stwierdzić ze tak samo jak poprzednie książka potrafi wciągnąć konkretnie czytelnika.

Przede wszystkim lubie książki, gdzie poznaje się historie jednej paczki, więc bardzo podoba mi się ta seria. A Nash okazał się naprawdę super facetem. Co do Santy no to cóż, troche niezdecydowana i denerwująca. Ale taki już urok ;)

1 730
  • E-book