Pierwszego

Sławomir Shuty Wydawnictwo: Korporacja Ha!art literatura piękna
Korporacja Ha!art
literatura piękna
2014-04-20

Krótka i zwięzła opowieść o chlaniu :) czytałam z uśmiechem na ustach, bo autor opisał charakterystyczne zachowania po nadużyciu alkoholu.... polecam!

Lubię tego typu anarchiczną i pełną specyficznego humoru prozę. Jak dla mnie - super czytanie. Tylko szkoda, że tak krótko.

Dyskusje

• Choroby psychiczne/szpital psychiatryczny/uzależnienie/terapia/więzienie/policja
  • 2014
  • *Inne