Wyrok na miasto

Stanisław Kopf Wydawnictwo: Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej Seria: Żółty Tygrys powieść historyczna
Wydawnictwo Ministerstwa Obrony Narodowej
powieść historyczna
Żółty Tygrys

„Jest taki okres w dziejach Warszawy, o którym niewiele wspominają kroniki. Niewielu bowiem było świadków tych wydarzeń. Za pobyt na terenie wymarłego miasta groziła wtedy kara śmierci.
Wśród cmentarzyska ponad stu pięćdziesięciu tysięcy poległych ukrywało się w Warszawie zaledwie kilkuset mieszkańców. Po doszczętnym obrabowaniu miasta ze wszystkiego, co przedstawiało...

Polecam. Otwierająca lektura. Ciekawie opisane historie ale to tylko człowiek człowiekowi potrafi zgotować taki los.

• Tygrysy
  • 2015
  • II Wojna Światowa
  • Historyczne
  • Żółty tygrys
  • Żółty Tygrys
  • Wojenne
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Wyrok na miasto