Kto to jest artysta?

Zofia Dubowska- Grynberg Wydawnictwo: Narodowa Galeria Sztuki Zachęta literatura dziecięca
Narodowa Galeria Sztuki Zachęta
Jan Bajtlik
literatura dziecięca
Jan Bajtlik

Okładka książki Bardzo nam sie podoba. Współczesna. Sztuka. Pytania. Małgorzata Bogdańska-Krzyżanek, Zofia Dubowska- Grynberg, Maria Świerżewska-Franczak
6,7
Bardzo nam sie... Małgorzata Bogdańsk...
Okładka książki Zachęta do sztuki. Sztuka współczesna dla dzieci Zofia Dubowska- Grynberg, Natka Luniak
8,7
Zachęta do szt... Zofia Dubowska- Gry...

Fantastyczny przewodnik po sztuce, a raczej "artyście". W prosty i zabawny sposób bawi się z małym czytelnikiem i jego rodzicami. Odkrywa, szuka, a przede wszystkim dowiaduje się, że artysta to taki sam człowiek jak on.

Pięknie podane, cudownie wydane, idealnie dobrane.

Bardzo interesująco zrobiona. Dzieci na pewno bardzo chętnie się z nią zapoznają.

• Chcę w prezencie
  • Biblioteka Matyldy
  • 2016
  • Chcę w prezencie / Chcę kupić / Chcę zdobyć
  • Pożyczone od kogoś
  • Samodzielnie przeczytane
  • Dla dzieci
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Kto to jest artysta?