Krótki kurs sowietologii : na użytek władz cywilnych, wojskowych i kościelnych

Okładka książki Krótki kurs sowietologii : na użytek władz cywilnych, wojskowych i kościelnych
Alain Besançon Wydawnictwo: Niezależna Kooperatywa Wydawnicza FENIKS nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
56 str. 56 min.
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Court traité de soviétologie
Niezależna Kooperatywa Wydawnicza FENIKS
1984-01-01
1984-01-01
56 min.
praca zbiorowa
Politologia Europa komunizm Breżniew Chruszczow Lenin Stalin polityka zagraniczna ekspansja