Hard As You Can

Laura Kaye Wydawnictwo: HarperCollins literatura obyczajowa, romans
HarperCollins
2014-02-25
2014-02-25

Po średnio rokującym początku okazuje się że „Hard as You Can” czytało się dobrze i chociaż nie sądzę abym wróciła do tej serii, będzie to dla mnie przykład dobrego, choć nie odkrywczego, romansu.

Chciałam napisać który z tomów „Hard Ink” jest moim ulubionym, ale prawdę mówiąc, chyba każdy. Autorka poruszyła tak szerokie spektrum trudnych tematów, tabu i problemów że nie potrafię wybrać który trafił do mnie najbardziej. W tekstach obecne są problemy z samoakceptacją, myśli samobójcze, problemy psychiczne, PTSD, przemoc w związkach, nawet handel ludźmi – bohaterowie przyznają się do tego że mają problem. Tak! Mówmy o tym głośno, inaczej nie będziemy w stanie nigdy przełamać ostracyzmu otaczającego temat chorób psychicznych.

Pełna recenzja dostępna pod: https://scarlettlevy.wordpress.com/2021/04/04/laura-kaye-hard-ink-series/

• Jak - EBOOK
  • Po angielsku