Metoda Krakowska wobec zaburzeń rozwoju dzieci

Jagoda Cieszyńska Wydawnictwo: Centrum Metody Krakowskiej popularnonaukowa
Centrum Metody Krakowskiej
popularnonaukowa
2013-01-01

Książka zawiera najważniejsze informacje dotyczące Metody Krakowskiej, warto do niej zajrzeć na początku przygody z tą właśnie metodą. Część zagadnień jest opisana bardzo ogólnie (np. zaburzenia słuchu, alalia, dysleksja), zawiera tylko podstawy dotyczące tych zaburzeń. Bardzo obszernie jednak opisana jest norma - jakie umiejętności pojawiają się w poszczególnych...

• Rozwój
  • Terapia